Каталог


Notice: Undefined variable: showall in /home/bogdande/domains/bukpodshipnik.com/public_html/plugins/content/pagebreak.php on line 323

 

skf

Компанія SKF - світовий лідер по виробництву підшипників та підшипникової сталі, високоточних підшипників. Також ущільнення, мастила та інструменти для монтажу и демонтажу підшипників. SKF представлена у 130 країнах світу: Франція, Китай, Німеччина, Україна, Італия, Японія, Польща, Іспанія, Швеція, Великобританія, США … З 1907 року - моменту засновання компанії, вдосконалення підшипників росло від самовстановлюючого кулькового підшипника до підшипникових вузлів. SKF встановила нові світові стандарти і підтверджує своє лідерство на ринку, довговічністю та працездатністю своєї продукції.

skf_b2

SKF (Швеція)

fag

Компанія FAG - світовий лідер у виробництві кулькових та роликових підшипників для автомобільної, аерокосмічної, важкої промисловостей, станкобудування та найрізноманітніших галузях машинобудування. У кінці 2001 року великий німецький виробник підшипників — група INA купив більше 90 відсотків акцій підприємства. З 1-го січня 2002 року, компанія FAG належить компанії INA.

fag-b
FAG (Німеччина)

 


 

NTN-SNR

У 2008 році утворилася група NTN-SNR, котра включає в  себе французського та японського виробника підшипників. Японська компанія NTN  має широкий асортимент підшипників, котрі використовують у електрониці, оргтехніці: жорсткі диски, принтери, сканери. Компанія успішно займається продажем, виробництвом підшипникових вузлів, а також продукції для обслуговування та проведення сервісних робіт.

snr-b

         Група          SNR - NTN

 


 

ina-logo

Компанія INA у основному орієнтується на виробництві голчастих підшипників розвиваючи автомобільну промисловість та машинобудування. Однією з вдалих пропозицій на ринок продукції була пропозиція голчастого підшипника без кілець. INA протягом  десятків років займається розвитком та вдосконаленням своєї продукції, з роками розширився асортимент та об'єми виробництва. Виробляються кулькові та роликові системи лінійного переміщення, сферичні підшипники ковзання, шатунні головки, обгонні муфти. 

ina-b1

INA (Німеччина)

 


 

barden Високоточні підшипники компанії Barden застосовуються в умовах високої швидкості з мінімальним шумом та вібрацією, також мають велику довговічність і зносостійкість. Дякуючи високій точності підшипників Barden їх використовують у літакобудуванні, на пристроях вентиляції та кондиціонування, у виконавчих механізмах, у текстильному спецобладнанні, у насосах, харчовій промисловості. Широке застосування у медичному обладнанні: у рентгеновському та стоматологічному обладнанні. Barden випускає прецизійні однорядні радіально-упорні, радіальні, надточні однорядні радіально-упорні та радіальні  (роз'ємні та нероз'ємні) кулькові підшипники, опорні, спеціальні прецизійні підшипники.  barden-b

Barden (Німеччина)

 


 

 nadella-L Компанія Nadella французський виробник голчастих підшипників. Заводи Nadella знаходяться у Франції, Бельгії, Італії, Швейцарії, Іспанії. Компанія виробляє лінійні направляючі, карданні шарніри та автомобільні компоненти. У 2003 році - Nadella увійшла в компанію Timken і через 2 роки була продана італійській Overseas Industries S.p.A. Продукція що випускалася під маркою Nadella доповнила асортимент компаній Timken  та Torrington. 

nadella-b1

Nadella (Франція)