Каталог

 5

 

Станки    металообробка


Фрезерування, свердління, токарна обробка, шліфування - пропонують найбільш складні, з підвищеними вимогами, технічні специфікації, що також має на увазі найвищий рівень якості та технічного виконання виробів.
 6
 8

 

Електроінструменти


Більшість електроінструментів працюють в умовах повищеної забрудненості. Тому необхідно оберігати підшипник від впливу пилу та для досягнення кращих результатів, підбір підшипника повинен забезпечити дуже високі швидкості.
 7
1

Автомобілі  мотоцикли  вантажівки


Виробникам та власникам транспортних засобів пропонуємо товари, що допоможуть укономити паливо, знизити шкідливі викииди, та збільшити продуктивність транспортного засобу.

 

2
 3

 

Залізниці  рельсовий транспорт


Виробникам та операторам залізничного транспорту можемо теж запропонувати ущільнення, мастила для залізничних підшипників.
 4
 9

 

Насоси та компресори


Насоси та компресори є невід'ємною частиною будь-якого напрямку промисловості, також серйозною проблемою для всіх основних галузей є нестабільність роботи обладнання. Наші вироби можуть допомогти виробникам та користувачам у досягненні своїх цілей, маючих на увазі довші інтервали між операціями техобслуговування, нижчі енерговитрати та операційнй витрати, а також дотримання суворих екологічних вимог.
 10
 11

 

Суднобудування


Галузь важкої промисловості, що здійснює будівництво суден. Суднобудівельній промисловості потрібна велика кількість підшипникової продукції: підшипники ковзання на гребному валу, підшипники ковзання на кермувальному устройствепристрої судна, підшипники ковзання для насосних систем, компресорів та лебідок  і т.д.
 12
 13

 

Авіаційно-космічна промисловість


Підшипники застосовуюють для найвідповідальніших вузлів авіацйних конструкцій, наприклад, для роторів двигунів, повітряних гвинтів літаків, несучих і кермових гвинтів гелікоптерів.
 14
 15

 

Деревобрбна промисловість


Для направлення столу деревобробного станка використовується високоточний дворрядний підшипник із наружнымзовнішнім кільцем спеціального профілю та спеціальними допусками для монтажу у потрібному положенні.
 16
 18

 

Виробництво жорстких дисків • Офісне приладдя


 

Велике значення для характеристик жорсткого диску має підшипник. Раніше використовувалися кулькові підшипники. Через особливість технологічного процесу - кульки неможливо створити ідеально круглої форми. Виробники робили спроби заміняти метал - керамікою.

 17
 19

 

Сільгосптехніка  спецтехніка


Фермери можуть покластися на надійність та широкий асортимент продукції для косилок, сіялок, культиваторів, грунтофрезів, рядових сіялок, зернозбиральних комбайнів, жатвенних машин та пакувальних пресів.
 20
 21

 

Гірничовидобувна промисловість


За рахунок стабільної роботи машин гірничовидобувної промисловості, вдається збільшити продуктивність, зменшуються експлуатаційні витрати.
 22
 23

 

Електричні двигуни, генератори


У галузі виробництва електродвигунів та генераторів підшипники без особливих зусиль повинні впоратися зі змінами вимог, такими як висока надійність і якість, зниження моменту тертя та рівня шуму.
 24
 25

 

Ліфти, підйомники


Величезна кількість ліфтів - на підприємствах, у багатоповерхівках, готелях не обійдеться без якісних підшипників, котрі відповідають за стабільне переміщення.
 26
 27

 

Медичне обладнання, охорона здоров'я


Точність та стабільність роботи мініатюрних підшипників широко приміняються у стоматології, хірургії. Спортивні тренажери у санаторіях для оздоровлення пацієнтів - теж не обходяться без підшипникової продукції.
 28
 29

 

Крани, будівельна техніка


Товари компанії використовуются виробниками комплексного обладнання та будівельними компаніями для збільшення продуктивності землерийного обладнаня, бульдозерів, кранів і т. д.
 30
 31

 

Споживачі


Товари компанії використовуються у побутовій техніці, транспортних засобах для відпочинку та багатьох інших пристроях. Вимоги, котрі клієнт пред'являє до підшипника, можуть бути задоволені за рахунок якості, надійності та технічної досконалості, як тільки товари для дому, інструмент, оргтехніка потрапляє до клієнта, то саме якість і надійність надасть задоволення від продукції.
 32
 33

 

Металургічне обладнання


Оператори машин безперервного лиття заготовок та прокатних станів використовують високоякісну продукцію, забезпечуючи надійну работу обладнання.
 34
 35

 

Коробки передач


Підшипники і супутні компоненти використовуються постачальниками, рішень передачі енергії та управління рухом при створенні підсистем для основних галузей промисловості.
 36
 37

 

Станки


Інженери та виробники станків використовують продукцію в різноманітних сферах, де потрібна точність та надійність.
 38
 39

 

Паперова промисловість


Паперова промисловість значно удосконалилася останнім часом, підвищення швидкості виробництва та збільшення товщини паперу - потребує підвищення продуктивності. Для скоротшення простоїв, викликаних неочікуваними неполадками, ми пропонуємо ряд підшипників, котрі відповідають вимогам замовників цієї галузі промисловості.
 40